PKS Cargo
strzałka

СКЛАДУВАННЯ ТА ЛОГІСТИКА

Ми маємо різноманітну складську базу з повною технічною інфраструктурою. Ми надаємо нашим клієнтам у розпорядження митні склади та інші дозволені митною адміністрацією місця, де вони можуть зберігати товари зі Спільноти та інші товари.

mouse
Прокрутіть униз до наступних розділів сторінки або натисніть піктограму вище.

Митне складування

Митне складування може бути важливою ланкою в ланцюжку поставок, що дозволяє ефективно управляти імпортованими товарами шляхом їх поступового розміщення на ринку.

Склади

Належна інфраструктура, безпека товарів, що зберігаються, а також відповідна сертифікація митниці є найважливішими вимогами, яким повинен відповідати склад тимчасового зберігання.

Перезавантаження

На стику залізничних ліній широкої та стандартної колії ми пропонуємо інфраструктуру, адаптовану для перевантаження різноманітних вантажів, у тому числі індивідуальних та масових.

Митне складування

Митний склад — це вид складу, що перебуває під митним наглядом. Митні склади призначені для зберігання товарів не з ЄС без сплати митних та фіскальних зборів до моменту випуску товарів в обіг. Процедура митного складування застосовується, коли товари, що не походять з ЄС, вимагають пристосування до вимог спільноти, наприклад, нанесення знака CE, етикеток з перекладом або інші дії, що відповідають вимогам законодавства. Перевагою зберігання товарів на митному складі є можливість поступового вивезення товарів і розміщення їх на ринку без необхідності сплати зборів за весь товар, що зберігається, а лише за вивезену кількість.

Склад тимчасового зберігання – декларація про тимчасове зберігання (DSK)

Інше застосування має склад тимчасового зберігання, в якому товар може зберігатися максимум 90 днів без сплати митних та податкових платежів. Протягом цього часу його не можна модифікувати або частково розміщувати на ринку. Це рішення використовується, коли необхідно доповнити документацію в митній декларації або коли потрібні додаткові перевірки, наприклад, санітарно-епідеміологічною станцією.
PKS International CARGO S.A. customs agencies providing these services are located in:
Konin, Małaszewicze, Przemyśl

Перевантажувальні термінали

Ми надаємо нашим клієнтам пункти перевантаження, склади та термінали, розташовані поблизу кордону з Білоруссю та Україною. Можливість перевантаження з вагонів широкої колії на вагони стандартної колії та з вагонів на вантажівки. Термінали мають повну інфраструктуру та технічне оснащення.
Митні агентства PKS International CARGO S.A., що надають вищевказані послуги:
Dorohusk, Hrubieszów,  Kuźnica, Małaszewicze, Siemianówka