PKS Cargo
strzałka

Наша компанія

Ми працюємо у сфері митних агентств, транспорту, експедиції та логістики, що дозволяє ефективно та комплексно виконувати поставлені завдання в оптимальні терміни. Завдяки такому поєднанню взаємодоповнюючих послуг ми виступаємо як універсальний бізнес-партнер.

mouse
Прокрутіть униз до наступних розділів сторінки або натисніть піктограму вище.

Бачення

Ми хочемо бути надійним і впізнаваним партнером на ринку митних і логістичних послуг. Ми створюємо цінність на основі компетенції, досвіду та відданості наших працівників. Ми постійно інвестуємо в наш розвиток і шукаємо нові рішення.

Стратегія

Зміцнення позицій на ринку, прагнення задовольнити зростаючі вимоги митної та транспортної галузі та постійний розвиток наших працівників.

Місія

Наша компанія надає клієнтам комплексні митні та логістичні послуги швидко, професійно, безпечно та доброзичливо.

ДІЯЛЬНІСТЬ КОМПАНІЇ

ДОВІРА

Нам вже довіряють понад 7000 компаній із 44 країн.

ГНУЧКІСТЬ

Ми готуємо оптимальні транспортні, експедиторські та логістичні рішення для кожного клієнта.

ВДОСКОНАННЯ

Митне оформлення та перевезення ми здійснили вже незліченну кількість разів, отож ми постійно покращуємо наші послуги та обслуговування клієнтів.

ШЛЯХ ДО УСПІХУ

Ми дбаємо про дружні та партнерські відносини з нашими клієнтами. Ми дбаємо про ефективне та комплексне виконання доручених нам замовлень в оптимальні терміни.

Найвища якість

Високу якість наших послуг гарантує впроваджена в березні 2002 року система управління якістю, що функціонує в Компанії відповідно до стандарту ISO 9001:2015, підтверджена сертифікатом DET NORSKE VERITAS. Сертифікат охоплює експедиторські послуги, внутрішні автомобільні та міжнародні перевезення вантажів. 17 червня 2009 року ми приєдналися до групи власників сертифіката AEO, визнаного в усіх країнах Європейського Співтовариства, який видається митною адміністрацією. З кожним роком наша діяльність розширюється, що призводить до нових нагород та сертифікатів у категорії якості.

НАШІ

НАГОРОДИ

УПРАВЛІНСЬКИЙ ПЕРСОНАЛ

Йоанна Лясонь, голова правління

Йоанна Лясонь - голова правління PKS International CARGO S.A. – «Немає сумніву, що персонал – безцінна опора цієї компанії. Відданий працівник – це найцінніший капітал для мене, роботодавця. Чому? Тому що відданість – це більше, ніж просто задоволення від професії. Відданий працівник не тільки виконує свою роботу на 100%, але з ентузіазмом ставиться до своїх обов’язків, ідентифікує себе з компанією, просто любить те, що робить, і є рушійною силою розвитку нашої компанії».

Вітольд Молянда, заступник генерального директора з транспорту та експедиції

«Ми хочемо бути дуже близькими до наших клієнтів і ринку. Своїм досвідом і професіоналізмом ми підтримуємо клієнтів у їх розвитку. Ми хочемо слухати ринок, що він хоче донести до нас і яку роль він бачить для нас. Спираючись на такий досвідчений і повністю відданий колектив наших співробітників, я зі спокоєм і надією дивлюся в майбутнє, на наступні 25 років».

НАШ ДОВІРЕНИЙ ПАРТНЕР

Cargo Logistic Sp. z o. o.

Була заснована в листопаді 2015 року для підтримки послуг, що надаються клієнтам.
«Ми надаємо брокерські послуги з митних питань. Ми постійно намагаємося вдосконалювати свої компетенції, а отже, якість та обсяг послуг, які ми пропонуємо. Ми розширили свою діяльність наданням внутрішніх та міжнародних транспортно-експедиторських послуг, завдяки чому можемо всебічно задовольняти очікування наших клієнтів. Завдяки співпраці з PKS International CARGO S.A. ми можемо обслуговувати найвибагливіших клієнтів, також пропонуючи послуги наших контрагентів та співпідрядників».

Голова компанії Cargo Logistic sp. z o.o.