PKS Cargo
strzałka

Митні агентства

Ми є одним з найбільш досвідчених та найбільших митних агентств у Польщі. Ми здійснюємо розмитнення різноманітних товарів, навіть найбільш нетипових, у всіх митних процедурах згідно з Митним кодексом ЄС на автомобільному, залізничному, морському та повітряному транспорті.

mouse
Прокрутіть униз до наступних розділів сторінки або натисніть піктограму вище.

ВИГОДИ ВІД СПІВПРАЦІ

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

ДОСВІДЧЕНІ АГЕНТИ З МИТНОГО ОФОРМЛЕННЯ

У нас працює понад 150 уповноважених митних агентів, отож ми гарантуємо ефективне та професійне митне обслуговування. Завдяки широкому асортименту вантажів, що перевозяться ми маємо досвід різноманітного митного оформлення.

ЕКОНОМТЕ ЧАС І ГРОШІ

Ми є єдиною компанією в Польщі, яка має митні агентства, розташовані на всіх товарних пунктах перетину кордону з сусідніми з Польщею країнами, що не входять до ЄС. Це дозволяє здійснювати митне оформлення безпосередньо на пункті перетину кордону 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Завдяки цьому водій не витрачає час на поїздки до митниці, розташовані всередині країни, і простій на митниці.

МИТНІ ПРОЦЕДУРИ

Ми виконуємо декларації у всіх можливих процедурах відповідно до Митного кодексу ЄС, а використання спрощених процедур дозволяє належним чином прискорити процес митного оформлення.

ВИСОКА МИТНА БЕЗПЕКА

Завдяки високим митним гарантіям ми забезпечуємо захист митного та податкового боргу в процедурах імпорту та транзиту товарів, що перевозяться наземним, залізничним, морським та повітряним транспортом.

КОМПЛЕКСНІСТЬ

У митних агентствах, розташованих на прикордонних переходах, ми надаємо послуги з декларування товарів перед IJHARS, ветеринарними, фітосанітарними та санітарними інспекціями. Завдяки цьому товар після оформлення (якщо товар розмитнюється безпосередньо на кордоні) прямує безпосередньо до місця розвантаження. Крім того, наші клієнти можуть розраховувати на нашу підтримку в суперечках з митно-податковою службою. Від їхнього імені ми надаємо роз’яснення адміністративним органам.

НАШІ

ПРОДАВЦІ

Anna Stec

Обслуговування клієнтів для ринків Польщі та Європейського Союзу

+48 661 200 322
astec@pkscargo.pl

Alla Mozolewska

Обслуговування клієнтів для ринків Білорусі та Росії


+48 669 200 244
amozolewska@pkscargo.pl

Magdalena Cynka

Обслуговування клієнтів для ринку України


+48 724 667 008
mcynka@pkscargo.pl